1. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary składane na potrzeby dokończenia budowy naszego kościoła. Także dziękujemy p. Zbigniewowi Lechocińskiemu, Leszkowi Hataś i Tomaszowi Malarczuk za pracę związane z podłączeniem nagłośnienia organów na chórze.
  2. W poniedziałek w liturgii wspominamy św. Maksymiliana Marii Kolbego, we wtorek Uroczystość Wniebowzięcia NMP – obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów – msze św. w kaplicy szpitalnej o 7.15 i 16.00, a w kościele o 9.00 i 11.00, w czwartek św. Jacka – od godz. 17.15 w kościele tradycyjna adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji całej naszej parafii. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy od godz. 15.30.
  3. W minionym tygodniu do wspólnoty Kościoła przez sakrament Chrztu świętego został przyjęty Franek Zub – dziecku i rodzicom życzymy wytrwałości w wierze.
  4. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się i o modlitwę nas proszą: Tomasz Banasiewicz, syn Krzysztofa i Elżbiety ur. w Przemyślu z Izabelą Snarską, córką Grzegorza i Anny, ur. w Mońkach. Oboje zamieszkują na terenie naszej parafii. Zapowiedź druga.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia mamy: „Niedzielę”, „Gościa Niedzielnego”, i dwumiesięcznik „Głos Ojca Pio”. Życzymy miłej lektury.
  6. Witamy i pozdrawiamy gości, którzy przebywają na terenie naszej parafii. Życzymy dobrej pogody i wielu miłych wrażeń, wszystkim parafianom życzymy obfitości Bożych darów.

 

Maryjo Królowo Polski  –  módl się za nami.