1. Trwa miesiąc różańcowy, dlatego dzisiaj w ramach comiesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu wspólnie odmówimy część różańca. Po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic, a na mszy św. o godz. 11.00 poświęcenie różańców dla dzieci rozpoczynających przygotowanie do I Komunii Świętej. Codziennie w dni powszednie nabożeństwa różańcowe są sprawowane w kaplicy szpitalnej po mszy świętej o godz. 16.00, natomiast w kościele parafialnym o godz. 17.30.
  2. W środę po Mszy Świętej spotkanie Akcji Katolickiej.
  3. W czwartek adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie od godziny 17.15.
  4. W piątek po Mszy Świętej spotkanie ministrantów i lektorów. Serdecznie zapraszamy także chłopców, którzy pragnęliby dołączyć do Liturgicznej Służby Ołtarza. Dziewczęta zapraszamy do parafialnej scholii, która ma swoje spotkania w sobotę od godz. 17.00.
  5. W najbliższą niedzielę taca będzie przeznaczona na trwające jeszcze prace malarskie w naszej świątyni. W zeszłym miesiącu w 2 niedzielę września zebraliśmy kwotę w wysokości 2410 złotych. Dodatkowe wpłaty gotówkowe to w tym miesiącu 830 złotych, natomiast na konto wpłynęło w ostatnim czasie 1544 zł.
  6. Za tydzień obchodzimy XIX Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie. chodźmy”. Przed świątynią będzie organizowana zbiórka do puszek na Fundusz Stypendialny dla zdolnej, ubogiej młodzieży.
  7. Również w niedzielę odbędzie się jest Pielgrzymka Młodzieży do Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu, inaugurująca nowy rok pracy formacyjnej w grupach apostolskich. Dwa dni wcześniej swoje warsztaty rozpocznie diecezjalna diakonia muzyczna.
  8. W naszej parafii podczas Mszy Świętej o godz. 11.00 młodzież z kl. VI uroczyście wyrazi gotowość do rozpoczęcia przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Zapraszamy ich na spotkanie kwadrans przez rozpoczęciem liturgii.
  9. Ks. Marcin wraz z Apostolstwem Chorych organizuje samolotową pielgrzymkę do Lourdes. Szczegółowy program znajduje się na plakatach i jest dostępny na parafialnej stronie internetowej. Koszt pielgrzymki to 1850 złotych i 50 euro. Zainteresowany osoby, niech nie odkładają decyzji o zapisie, gdyż ilość miejsc jest ograniczona, a pielgrzymka ma charakter diecezjalny.
  10. W poniedziałek w parafii pw. Trójcy Świętej rozpoczyna się katecheza przedmałżeńska, spotkania  będą się odbywać przez 3 tygodnie w poniedziałki środy i piątki o godz. 19.15.
  11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego”. Mamy także miesięcznik „Apostolstwo Chorych” w cenie 3 zł.