1. Jak słyszeliśmy w homilii już trzeci miesiąc trwa nowenna przed konsekracją świątyni dziś patronuje nam bł. Karolina, której liturgiczne wspomnienie przypada w dniu jutrzejszym. Przed błogosławieństwem odmówimy okolicznościową modlitwę. Później już prywatnie zachęcamy do uczczenia jej relikwii.
  2. Przez cały miesiąc listopad modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach.
  3. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspomnienia jeszcze innych świętych : we środę św. Rafała Kalinowskiego; w czwartek Ofiarowania NMP; w piątek św. Cecylii – patronki muzyki sakralnej.
  4. Najbliższa niedziela to Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata –jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego.
  5. Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Przemyślu oraz Kluby Honorowych Dawców Krwi PCK serdecznie zapraszają Członków Polskiego Czerwonego Krzyża, ich rodziny, krwiodawców oraz sympatyków na uroczysta Mszę świętą z okazji 100-lecia powstania Polskiego Czerwonego Krzyża, która odbędzie się w dniu 24 listopada 2019 roku w Kościele św. Brata Alberta w Przemyślu o godzinie 10,00.
  6. Dziękujemy za ofiary złożone przez mieszkańców bloku I na os. Monte Cassino na potrzeby związane ze sprzątaniem i dekorowaniem kościoła.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Są dostępne tygodniki: Niedziela i Gość Niedzielny.