1. Beatyfikacja Prymasa Tysiąclecia kard. Stefana Wyszyńskiego odbędzie się 7 czerwca 2020 roku o godzinie 12,00 na Placu Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Organizatorzy tego wydarzenia już proszą, aby zbierać zgłoszenia osób zainteresowanych wyjazdem na powyższą uroczystość, ponieważ chodzi tu o karty wstępu i karty parkingowe. Jeżeli zamierzamy uczestniczyć w tym wydarzeniu to zgłoszenia przyjmujemy w kancelarii parafialnej do 15 marca włącznie.
  2. Podczas Dnia Chorych ks. arcybiskup Józef Michalik poświęcił w kaplicy szpitala ufundowany obraz bł. Hanny Chrzanowskiej – pielęgniarki. Gdyby ktoś chciał zapoznać się z jej biografią i poznać bliżej tę piękną postać zachęcamy do zakupu książki, która jest dostępna w zakrystii w cenie 12 złotych.
  3. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek dodatkowa Msza Święta w kaplicy na Winnej Górze.
  5. W sobotę przypada Święto Katedry św. Piotra Apostoła, w modlitwie będziemy pamiętać o Ojcu świętym.
  6. Katechezy przedmałżeńskie w miesiącu marcu będą głoszone w parafii św. Benedykta, Cyryla i Metodego w Przemyślu na Kazanowie w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 19,00. Spotkania odbywać się będą w kościele ( sala nad zakrystią), pierwsze spotkanie 2. marca.
  7. Młodzież informujemy o Spotkaniu Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej, które odbędzie się w dniach 3-5 kwietnia w Błażowej. Uczestnikami spotkania może być młodzież od 15 roku wzwyż. Koszt spotkania 80 zł, zapisy do 8 marca, szczegóły na tablicy ogłoszeń przed świątynią. Zgłoszenia do ks. Marcina.
  8. W dniach od 21 do 24 maja (od czwartku do niedzieli) organizujemy z naszej parafii pielgrzymkę do Lwowa, Żółkwii i Krechowa. Koszt ok 600 zł. Szczegóły podamy już wkrótce.
  8. Przypominamy, że w tym miesiącu prosimy o troskę o czystość w kościele mieszkańców ul. Andersa, ul. Monte Cassino, Gurbiela, Wyszyńskiego, 3 Maja oraz mieszkańców bloków przy ul. Żołnierzy II Korpusu Polskiego.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Niedziela i Gość Niedzielny.
  10. Zarząd Osiedla Krakowskie organizuje zebranie w dniu 17 lutego tj. w najbliższy poniedziałek o godz. 19.00 w sali dolnej kościoła. Zainteresowane osoby zapraszamy.