1. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj i w ostatnim czasie na potrzeby naszej świątyni. Za tydzień składka na Dom Księży Emerytów.

2. Od dzisiaj ze względu na nowe zasady sanitarne w naszej świątyni, może być obecnych na Mszy św. 50 osób. W kościele nadal zachowujemy przepisy sanitarne, czyli dezynfekujemy dłonie, nosimy maseczki i zachowujemy odległości.

3. Jutro po Mszy św. o godz.9.00 zmiana tajemnic różańcowych

4 Także jutro na Mszy świętej o godz. 12.30 ks. Biskup Krzysztof Chudzio udzieli naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania. Bóg zapłać także za Dar Ołtarza w kwocie 500 złotych. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią na Mszy świętej będzie tylko młodzież bierzmowana oraz świadkowie bierzmowania.

5. W środę 11 listopada, w 102 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości na Mszy św.
o godz.18.00 będziemy się modlić o zgodę i pokój w naszej Ojczyźnie; o ustanie pandemii i zdrowie dla wszystkich chorych i cierpiących a także w intencji wszystkich służb medycznych, mundurowych oraz wolontariuszy, którzy z heroicznym poświęceniem posługują chorym i cierpiącym.

6. 11 listopada, to także dzień imienin naszego proboszcza ks. Marcina. Wdzięczni za Jego posługę, polecamy Go w naszych w modlitwach, szczególnie prosząc dla niego o łaskę powrotu do zdrowia.

7. Z racji drugiej środy miesiąca na Mszę św. zapraszamy także członków Akcji Katolickiej.

8. Za tydzień w ramach tradycyjnych Zaduszek Fortecznych na Mszy św. o godz. 11.00 już po raz 20-sty będziemy polecać w modlitwie poległych żołnierzy walczących w różnych armiach podczas walk
o Twierdzę Przemyśl. Po zakończeniu Mszy Świętej udamy się pod obelisk PAX VOBIS, gdzie modlitwą obejmiemy tych, którzy przelali swoją krew i oddawali swoje życie w obronie Ojczyzny.

9. Przez cały miesiąc listopad w dni powszednie modlimy się za zmarłych polecanych
w wypominkach.

10. Mieszkańcom bloku 16 na os. Monte Cassino przypominamy o ich odpowiedzialności za czystość kościoła w tym miesiącu.

11. Ze względu na ograniczenia sanitarne sobotnie Msze Święte wieczorne sprawujemy według formularza niedzielnego.

12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Są nowe numery „Niedzieli” oraz „Gościa niedzielnego”.