1.  Dzisiaj po każdej Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu.
 2. Po Mszy Świętej o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych. Ofiara dzisiejsza przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu.
 3. Dziś Dzień Modlitw w intencji Kościoła na Wschodzie. Po Mszach zbiórka do puszek na ten cel.
 4. Również dzisiaj na Mszy świętej o godz. 11.00 będzie poświęcenia medalików dla dzieci klas III, zaś po Mszy świętej swoje spotkanie będzie mieć młodzież klasy VII przygotowująca się do bierzmowania.
 5. Mamy nadzieję, że także dzisiaj w swoje święto odwiedzi naszą parafię święty Mikołaj. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na godz. 15.00 do dolnego kościoła. Biuro świętego Mikołaja będzie w zakrystii otwarte już od 14.30. Św. Mikołaj chce się także spotkać z naszą scholą oraz z ministrantami i lektorami.
 6. Nasi harcerze z 99 Przemyskiej Drużyny Starszoharcerskiej będą po Mszach świętych przed kościołem rozprowadzać sianko pod obrus wigilijny. Wesprzyjmy to dobre dzieło.
 7. Trwa nowenna przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.
 8. Roraty w naszej parafii w ciągu tygodnia od poniedziałku do środy o godz.6.00 rano, a od czwartku do soboty o godz. 18.00.  Zapraszamy wszystkich do licznego udziału, szczególnie dzieci i młodzież.
  (W kaplicy szpitalnej Msze Święte ku czci Matki Bożej w środy i soboty). W zakrystii są do nabycia świece wigilijne w cenie 6 zł., a także opłatki na stół wigilijny.
 9. We wtorek uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze święte w naszej świątyni o godz. 11.00 i 18.00. W tym dniu nie ma rorat. Po Mszy św. o godz.11.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, natomiast od godz. 12.00 do 13.00 Godzina Łaski przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.
 10. Od najbliższej środy do piątku na antenie naszego Radio FARA oraz poprzez przekaz internetowy odbędą się Rekolekcje Adwentowe dla osób starszych, chorych oraz samotnych. Rekolekcje transmitowane będą z Bazyliki Znalezienia Krzyża Świętego z Kalwarii Pacławskiej. Poprowadzi je o.Edward Staniukiewicz. Początek o godz. 18.00
 11. W przyszłą niedzielę ofiary na tacę przeznaczone będą na potrzeby naszego kościoła. W ubiegłym miesiącu w II niedzielę listopada zebraliśmy 1915 złotych, 2180 złotych wpłynęło na konto bankowe Bóg zapłać wszystkim za ofiary. Dziękujemy także za ofiary składane na ogrzewanie.
 12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa Niedzielnego”, jest też nowy bezpłatny numer „Apostolstwa Chorych”.