1.  Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj i w ostatnim czasie na potrzeby naszej świątyni. W przedsionku naszego kościoła zostały zamontowane dwie nowe kropielnice na wodę święconą, wykonane przez pana Piotra Piestraka. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ten dar. Dziękujemy również za ofiary składane na ogrzewanie naszej świątyni.
  2. Dzisiaj rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Módlmy się o ład moralny i poszanowanie sprawiedliwości dla wszystkich Polaków. To także dzień drugiej rocznicy śmierci ks. Szczepana. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach. Msza św. w jego intencji zostanie odprawiona o godz. 9.00.
  3. Zachęcamy do uczestnictwa w roratach: w poniedziałek, wtorek i środę o godzinie 6 rano, a w czwartek, piątek i sobotę o godz. 18 wieczorem. Od 17 grudnia przygotowujemy się bezpośrednio do Uroczystości Narodzenia Pańskiego.
  4. Od środy rozpoczynamy Nowennę do Dzieciątka Jezus.
  5. W tym roku z racji ograniczeń epidemiologicznych spowiedź adwentowa w naszej parafii będzie w kościele od 21 do 23 grudnia w godzinach od godz.16.30 do 18.00, a w kaplicy szpitalnej pół godziny przed Mszą świętą.
  6. Do chorych z posługą sakramentalną udamy się we wtorek 22 grudnia od godz. 9.00. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii lub telefonicznie.
  7. Zachęcamy do zakupu świeć wigilijnych w cenie 6 zł., w zakrystii są także do nabycia opłatki.
  8. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 zapraszamy na spotkanie Rady Duszpasterskiej do dolnego kościoła.
  9. Nasi harcerze z 99 Przemyskiej Drużyny Starszoharcerskiej będą po Mszach świętych przed kościołem rozprowadzają sianko pod obrus wigilijny.
  10. Duszpasterstwo Środowisk Tradycyjnych i parafia na Kazanowie zapraszają na rekolekcje adwentowe . Początek w niedzielę 20 XII o godzinie 13.30.
  11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego”,. W tym roku przygotowaliśmy także nasz parafialny kalendarz z licznymi fotografiami z różnych uroczystości. Są też dodatkowe zdjęcia z konsekracji naszej świątyni. Cena minimalna kalendarza 8 zł. Są one do nabycia przy wyjściu z kościoła oraz w zakrystii.