Kochani parafianie, drodzy goście przyjaciele naszej parafii!

Święta Bożego Narodzenia gromadzą nas w gronie najbliższych, aby w poczuciu miłości, zaufania i bezpieczeństwa, uczestniczyć w tym wielkim wydarzeniu Narodzenia Jezusa Chrystusa. Boża Dziecina przychodzi, aby człowiekowi dać pewność, że jest kochany, że jest potrzebny.

Przeżywając radość z narodzenia Zbawiciela oraz wsłuchując się w ciszę betlejemskiej groty, razem z księdzem Krzysztofem pragniemy złożyć Wam wszystkim najserdeczniejsze życzenia.

Niech Dziecię Jezus udziela Wam swej mocy i światła. Niech będzie dla Was przewodnikiem kiedy będziemy Zgromadzeni na świętej wieczerzy”. Życzymy wszystkim parafianom
i gościom obfitych łask od Nowonarodzonego Króla. Dla wszystkich chorych i cierpiących niech spotkanie z Dzieciątkiem Jezus będzie pociechą w cierpieniu i samotności.

Św. Leon Wielki Papież powiedział, przed laty, że: „Nie ma miejsca na smutek, kiedy rodzi się życie…” Niech zatem w waszych rodzinach zagości prawdziwa radość i uśmiech, a także tak bardzo upragnione zdrowie. Niech Chrystus, Wcielone Słowo Boga, błogosławi naszej ojczyźnie, rodzinom, naszej parafii i wszystkim ludziom dobrej woli, a nowy 2021 rok niech przyniesie wszelkie szczęście i wzajemną dobroć.

Błogosławionych Świąt

Z darem modlitwy Wasi duszpasterze ks. Marcin i ks. Krzysztof