1. W poniedziałek święto św. Młodzianków męczenników.
 2. We czwartek zakończenie Starego Roku. Niech będzie to okazja do szczególnej modlitwy. Tego dnia w kościele parafialnym o godz. 17.00 Msza Święta i nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne (godzinę szybciej niż zwykle!). Zachęcamy do licznego udziału.
 3. W piątek, w Nowy Rok, przeżywać będziemy Uroczystość Bożej Rodzicielki oraz szczególny dzień modlitw o pokój na świecie. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych
 4. . W Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, a także 3 i 6 stycznia wprowadzamy dodatkową Mszę świętą w Kościele o godz. 12.30.
 5. W sobotę 2 stycznia zapraszamy na nabożeństwo pierwszosobotnie w naszym kościele od godz. 17.00. Po medytacji Maryjnej o godz. 17.30 różaniec i Msza Święta w intencji wynagradzającej.
 6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych.
 7. Tegoroczna wizyta duszpasterska w parafii jak wcześniej informowaliśmy nie będzie w tradycyjnej formie. Odbędzie się ona od 4 do 16 stycznia. Bliższe informacje podamy w Nowy Rok.
 8. W przyszłą niedzielę  na godz. 16.00 zapraszamy do naszego kościoła na wspólne kolędowanie
  w świątecznej atmosferze. Wieczór kolęd będzie dostępny na naszej stronie parafialnej oraz przez transmisje internetową Radio FARA.
 9. W święto Św. Rodziny polećmy w modlitwie wszystkie rodziny naszej parafii: Pod Twoją obronę…
 10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radosnego świętowania.