1. Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy Świętej
  o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych. Składka przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu.
 2. Na godz. 16.00 zapraszamy dzisiaj do naszego kościoła na wspólne kolędowanie
  w świątecznej atmosferze. Kolędowane dostępne będzie na stronie parafialnej oraz przez transmisje internetową Radio FARA.
 3. Od jutra rozpoczynamy spotkania kolędowe w kościele. Poszczególne rejony naszej parafii zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę Świętą. W czasie Eucharystii będzie obrzęd błogosławieństwa rodzin. Prosimy, aby przynieść do kościoła wodę, która zostanie pobłogosławiona, by następnie pokropić nią nasze mieszkania i domy. (Plan modlitwy kolędowej w kościele).
 4. We środę uroczystość Objawienia Pańskiego. Dodatkowa Msza Święta o godz.12.30. Podczas każdej Mszy Świętej poświęcenie kredy i kadzidła. Poświęconą kredę i kadzidło można nabyć u pana kościelnego. Drzwi naszych mieszkań oznaczmy literami: C+M+B (skrótom łacińskiego zdania Christus mansjonem benedicat – niech Chrystus błogosławi to mieszkanie) i wpiszmy obecny rok – 2021. Zapraszamy Pana Jezusa do naszego życia i naszych domów, prosząc, by nam błogosławił przez cały rok. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na potrzeby misyjne.
 5. Od przyszłej niedzieli wracamy do stałego porządku Mszy Świętych: w kościele o godz. 9.00 i 11.00, a w kaplicy o 7.15. i 16.00. Równocześnie przypominamy, że sobotnia liturgia sprawowana jest z niedzieli.
 6. Najbliższa niedziela to Święto Chrztu Pańskiego, kończy ona okres Bożego Narodzenia.
 1. Za tydzień w niedzielę zbiórka na tacę na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłać tym, którzy regularnie wspierają nas swoimi ofiarami. W ubiegłym miesiącu w II niedzielę grudnia zebraliśmy 1870 złotych. Na konto w ostatnim miesiącu rozliczeniowym wpłynęło łącznie 3700 złotych. Dziękujemy również za ofiary składane na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać!
 2. Już dzisiaj informujemy, że odpust parafialny ku czci naszego patrona św. Józefa Sebastiana Biskupa będzie 17 stycznia w niedzielę.
 3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Mamy nowy numer tygodnika „Niedziela”.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy radosnego świętowania.