1. Pierwsza niedziela miesiąca gromadzi nas wokół Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Chwila adoracji niech będzie dla nas uwielbieniem Pana, za jego obecność pośród nas w codziennym życiu. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy Świętej o godz. 9.00.
2. Przeżywane dzisiaj Święto Ofiarowania Pańskiego, jest również Dniem Życia Konsekrowanego. Ofiary zebrane na tace przeznaczamy na zakony kontemplacyjne w naszej Archidiecezji (s. Karmelitanki i s. Benedyktynki). Poświęcenie gromnic na każdej Mszy świętej.
3. W środę, we wspomnienie św. Agaty, poświęcenie: chleba, soli i wody. Również w środę nowenna do Matki Bożej.
4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek od godz. 17.15 adoracja Najświętszego Sakramentu.
5. W piątek przed południem odwiedzimy chorych po domach. W kaplicy szpitalnej adoracja od godziny 15.30 i możliwość spowiedzi, natomiast w kościele parafialnym będziemy spowiadać od godz. 17. 00.
6. Na godz. 17.00 zapraszamy także na spotkanie uczniów kl. VI szkoły podstawowej w ramach formacji przed bierzmowaniem. Zaś po Mszy św. swoje spotkanie będą mieć uczniowie klasy VII i VIII. Na spotkaniu omówione będą szczegóły wyjazdu na rekolekcje przed sakramentem bierzmowania.
7.Składamy podziękowanie za ofiarę na ogrzewanie kościoła. W miesiącu lutym prosimy o przeprowadzenie zbiórki mieszkańców ul. Andersa, ul. Monte Cassino, Gurbiela, Wyszyńskiego, 3 Maja oraz mieszkańców bloków przy ul. Żołnierzy II Korpusu Polskiego.
8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.